photo1 photo1 photo1 photo1 photo1 photo1 photo1 photo8 photo9 photo10


Stomatologia

niedziela 7.03.2010

Stomatologia

 

W Klinice Małych Zwierząt oferowany jest szeroki wachlarz usług stomatologicznych, w tym profilaktyka i leczenie z zakresu:

  1. Stomatologii okresu rozwojowego – wykrywanie i ewentualna korekcja wad wrodzonych oraz profilaktyka niektórych wad zgryzu.
  2. Leczenie chorób przyzębia i błon śluzowych – kompleksowe leczenie chorób przyzębia i dziąseł indywidualnie dobrane do każdego pacjenta (to jedno z częściej występujących zaburzeń u zwierząt domowych; ponad 2/3 psów i kotów cierpi z powodu chorób przyzębia).
  3. Chirurgii twarzowo-szczękowej – ekstrakcja zębów, korekcja rozszczepu podniebienia, repozycja złamań w obrębie trzewioczaszki.
  4. Ortopedii szczękowej, popularnie zwanej ortodoncją – wady zgryzu to nie tylko defekt kosmetyczny, często pociągają za sobą nieprawidłowe ustawienie uzębienia, które ma charakter urazowy i doprowadza do szybszego starcia, bądź wręcz utraty zębów.
  5. Stomatologii zachowawczej – rekonstrukcji tkanek twardych zęba.
  6. Onkologii stomatologicznej – diagnostyka i leczenie nowotworów jamy ustnej.
  7. Protetyki – korony zębowe.
  8. Chorób jamy ustnej kotów – diagnostyka i leczenie.
  9. Stomatologii gryzoni.

Brak komentarza

Brak komentarza.

Kanał RSS z komentarzami do tego wpisu.

Przepraszamy, możliwość dodawania komentarzy jest obecnie wyłączona.

Copyright © 2009 – Wydział Medycyny Weterynaryjnej. -Logowanie -Kontakt z adminem - Twoje IP:

Wszelkie znaki graficzne użyte w serwisie stanowią własność odpowiednich instytucji i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.

Zamieszczone w serwisie rysunki i zdjęcia chronione są prawem autorskim. Jakiekolwiek ich wykorzystanie bez zgody autora jest zabronione