niedziela 7.03.2010

Klinika Małych Zwierząt Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW na Ursynowie została otwarta w lipcu 2002 roku po przeprowadzce z ul. Grochowskiej 272. Na Grochowie usługi w zakresie lecznictwa zwierząt prowadzone były od około 100 lat, początkowo w Instytucie Weterynaryjnym, później w ramach Wydziału Weterynaryjnego wchodzącego początkowo w skład Uniwersytetu Warszawskiego, następnie zaś Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego. Zarówno w tradycji, jak i swoim składzie osobowym Klinika Małych Zwierząt kontynuuje tę działalność weterynaryjną w nowych wnętrzach i z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu.

Weterynaria: w pełnym zakresie usług diagnostycznych, leczniczych i profilaktycznych.
Weterynarze: lekarze weterynarii różnych specjalności.
Leczenie zwierząt: przypadki bieżące oraz konsultacje specjalistyczne.
Zwierzęta: psy, koty, gryzonie, ptaki, zwierzęta egzotyczne, ryby.