Wystawa kotów

EKKR_luty_504x238_PREVIEW

MIĘDZYNARODOWA WYSTAWA KOTÓW W WILANOWIE

Szanowni Państwo

Elitarny Klub Kota Rasowego serdecznie zaprasza do odwiedzenia Międzynarodowej  Wystawę Kotów Rasowych, która odbędzie się w dniach 25/26 lutego 2017 r. w hali sportowej  w Warszawie (Wilanów) przy ul. Wiertniczej 26.

W wystawie obok bardzo popularnych w Polsce ras, takich jak koty brytyjskie czy koty rasy  maine coon, będzie można zobaczyć przedstawicieli innych ras – mało znanych w Polsce, takich jak: egipski mau, ocicat czy kot balijski.

Mamy nadzieję, że wystawa będzie świętem dla hodowców kotów, ich miłośników, ale też  ciekawym sposobem na miłe, rodzinne spędzenie czasu, tak więc będzie nam niezwykle miło gościć Państwa razem z dziećmi, tym bardziej że będą ferie.

Zapraszamy  na pełne emocji finały (Best in Show), czyli w wybór  najpiękniejszych kotów wystawy (sobota – godz. 16.30, niedziela – godz. 16.00).

Na wystawie zorganizowany będzie też kiermasz, na którym  każdy będzie mógł się zaopatrzyć w karmę, zabawki czy inne akcesoria dla kotów, jak również w pamiątki związane z kocią tematyką.

Każdy z Państwa, zapewne ma też swoją ulubioną rasę. Dla tych, którzy mają zamiar nabyć kota rasowego, wystawa będzie okazją, do nawiązania kontaktu z jej hodowcami, z której warto skorzystać.

Wszyscy hodowcy, którzy biorą udział w wystawie prowadzą legalne hodowle i  należą do organizacji felinologicznych, których rodowody są uznawane przez Word Cat Congres.  Do WCC należą takie organizacje jak: FIFE, WCF, TICA i CFA.

Wystawa będzie czynna dla zwiedzających:

sobota (25.02.2017) w godz. 9.30 – 17.30

niedziela (26.02.2017) w godz. 9.30 – 17.00

Dojazd autobusami: 116, 163, 180, 519, 742

Bilety będą do nabycia:

– on-line przez eventim.pl

– w kasie  na miejscu.

Ceny biletów:

Bilet normalny – 15.00 zł.

Bilet ulgowy -10.00 zł ( dzieci, uczniowie, studenci, emeryci, renciści)

Osoby niepełnosprawne i dzieci do lat 4 – wstęp wolny

Elitarnego Klubu Kota Rasowego