Konkurs Rysunkowy dla Dzieci

środa 19.11.2014

W związku z Międzynarodową Wystawą Kotów Rasowych, która odbędzie się w dniach 6-7 grudnia 2014 na warszawskim Ursynowie w hali sportowej ARENA, ogłaszamy konkurs plastyczny dla dzieci pt „Mój wymarzony kot”. Prace (skany) w formacie A4 prosimy przesyłać na adres ogloszeniawet(at)mail.sggw.pl, a także mozna zostawiać je w rejstracji naszej kliniki. Konkurs adresowany jest do dzieci w wieku maksymalnie 15 lat. Głosowanie na prace odnywać się będzie na naszym profilu na FB. Ostateczny termin nadsyłania prac mija 30 listopada.