I Kongres Weterynaryjnej Medycyny Behawioralnej

środa 15.10.2014

6-7.12.2014 WARSZAWA

Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego

Celem Kongresu jest przybliżenie nowej, dynamicznie rozwijającej się gałęzi medycyny weterynaryjnej, jaką jest medycyna behawioralna. Chcemy zaprezentować dokonania polskich ośrodków akademickich oraz codzienność lekarzy klinicystów specjalizujących się w zaburzeniach zachowania zwierząt towarzyszących. Przedstawiamy medycynę behawioralną, jako element wiedzy z zakresu chorób wewnętrznych zwierząt, niezbędny każdemu lekarzowi weterynarii do postawienia prawidłowego rozpoznania.

strona Kongresu