Studia doktoranckie

piątek 6.06.2014

Zakład Chorób Wewnętrznych Małych Zwierząt , Katedry Chorób Małych Zwierząt z Kliniką, Wydziału Medycyny Weterynaryjnej SGGW poszukuje osoby chętnej do pracy naukowej w ramach Dziennych Stacjonarnych Studiów Doktoranckich Weterynaryjne Nauki Kliniczne 2014-2018.

Decydując się na rozpoczęcie pracy naukowej w naszym zakładzie zapewnisz sobie możliwość:

– poszerzenia wiedzy i umiejętności z zakresu badań in vitro (m.in. nauka prowadzenia hodowli komórkowych i izolacji linii komórkowych) oraz in vivo (badanie leków przeciwnowotworowych w połączeniu z nanocząstkami oraz radioizotopami na zwierzętach laboratoryjnych (myszy doświadczalne) oraz na modelu in ovo),

– pracy w młodym, dynamicznie rozwijającym się zespole,

– pracy w laboratoriach na światowym poziomie

Wymagania:

– pozytywny wynik rekrutacji na Stacjonarne Dzienne Studia Doktoranckie 2014-2018 rozpoczynające się na Wydziale Medycyny Weterynaryjnej*

– dyspozycyjność

– dobra znajomość języka angielskiego (poziom B2 lub wyższy)

– preferowane osoby, które ukończyły biologię, biotechnologię lub zootechnikę

Dodatkowo od kandydatów oczekujemy:

– pracowitości,

– sumienności,

– umiejętności pracy w zespole

*przed przystąpieniem do rekrutacji  na Stacjonarne Studia Doktoranckie prosimy zgłosić się wraz z CV oraz listem motywacyjnym do dr n. wet. Katarzyny Zabielskiej z Zakładu Chorób Wewnętrznych Małych Zwierząt  do dnia 23.06.2014r.

W razie dodatkowych pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt:

Dr n. wet. Katarzyna Zabielska:  katarzyna_zabielska@sggw.pl

informacja na stronie wydziałowej