Lekcja pokazowa

wtorek 20.12.2011

Ostatnio odwiedzili naszą Klinikę  uczniowie drugiej klasy z pobliskiej szkoły podstawowej.  Dzieci mogły podejrzeć pracę lekarza weterynarii, zajrzeć tam, gdzie normalnie właściciele zwierząt nie mogą wejść. Zwiedziły gabinety, szpital i kenel.

W gabinecie
Podczas zwiedzania sali operacyjnej, czyli zamkniętej części Kliniki, do której właściciele zwierząt nie mają wstępu.
Dr Piotr Jurka pokazuje jak działa USG
W pracowni RTG
Podczas zabiegu stomatologicznego, właściciel zawsze czeka na zewnątrz.
W szpitalu
W kenelu. Na zdjęciu pies po leczeniu, umieszczony przez fundację opiekującą się zwierzętami, a teraz oczekujący na adopcję.