photo1 photo1 photo1 photo1 photo1 photo1 photo1 photo8 photo9 photo10

wtorek 21.09.2010

Szanowni Państwo,

istnieje możliwość umieszczenia Państwa ogłoszenia dotyczącego zagubienia, znalezienia bądź do adopcji zwierzęcia na stronie internetowej Kliniki Małych Zwierząt.

www.klinikawet.sggw.pl

W tym celu proszę przesłać takie ogłoszenie na adres ogloszeniawet(na)mail.sggw.pl

Anons powinien być zredagowany wg poniższego schematu.

• zgubiono,  znaleziono, do adopcji
  • gatunek, rasa, płeć, wiek zwierzęcia
  • krótki opis + ew. jakieś charakterystyczne cechy ułatwiające rozpoznanie
  • miejsce zagubienia lub znalezienia zwierzęcia
  • dane kontaktowe[1]

max 2 zdjęcia w max. wielkości 640×480 i rozdzielczości 72 dpi

Ogłoszenie może być zredagowane w dowolnym edytorze tekstów i przesłane jako załącznik, zdjęcia też proszę przesłać jako załączniki.

W przypadku wygaśnięcia ważności takiego ogłoszenia prosimy o natychmiastowe poinformowanie administratora strony o tym fakcie. Ogłoszenie umieszczamy na stronie głównej, na okres jednego miesiąca, jeśli nadal będzie aktualne prosimy o przesłanie informacji o aktualności anonsu.

koszt, to dobrowolna wpłata na konto

Stowarzyszenia na Rzecz Dzieci i Osób Niepełnosprawnych
„SZLAKIEM TĘCZY”

Bank Spółdzielczy w Nadarzynie

19 8017 0002 0007 6988 2000 0001

w treści przelewu prosimy wpisać „Ogłoszenie – Klinika Małych Zwierząt”

[1] Podanie danych kontaktowych jest jednoznaczne ze zgodą na umieszczenie ich w Internecie

Brak komentarza

Brak komentarza.

Kanał RSS z komentarzami do tego wpisu. TrackBack URI

Przepraszamy, możliwość dodawania komentarzy jest obecnie wyłączona.

Copyright © 2009 – Wydział Medycyny Weterynaryjnej. -Logowanie -Kontakt z adminem - Twoje IP:

Wszelkie znaki graficzne użyte w serwisie stanowią własność odpowiednich instytucji i zostały użyte wyłącznie w celach informacyjnych.

Zamieszczone w serwisie rysunki i zdjęcia chronione są prawem autorskim. Jakiekolwiek ich wykorzystanie bez zgody autora jest zabronione